ASK.NAOS - Yaklaşımımız

Çünkü bilmek hakkınız!

Kullandığımız cilt bakım ürünlerinin içeriklerinin ne olduğunu ve neden kullandığımızı anlamak önemli olduğu için NAOS, tüm BIODERMA, Institut Esthederm ve Etat Pur ürün formüllerinin bileşimini açıklayan, benzersiz bir platform olan Ask.NAOS çözümünü sunuyor. 

Siz değerli tüketicilerimize ürünlerimize dair tartışmalara sebep olmadan ve aynı zamanda endişe uyandırmayacak şekilde net, basit ve anlaşılır bilgileri aktarmaya borçlu olduğumuz için, ürünlerimizdeki her bir bileşenin doğasını, ciltteki görevini ve kökenini açıklayarak patentlerimiz ve teknolojilerimiz hakkında önemli bilgileri paylaşıyoruz.
Örneğin, her bir bileşen için aşağıdaki gibi kapsamlı bilgileri keşfedeceksiniz:
•    ürünün türü: vitamin, bitki özü, yağ vb.
•    ürünün kökeni: bitki ekstraksiyonu, mineral, sentez, biyoteknoloji vb.
•    ürünün kullanım amacı: nemlendirici, yatıştırıcı, temizleyici, jelleştirici vb.

Ask.NAOS, formülasyon ve bileşim seçimlerimizi ve kanaatlerimizi ifade ettiğinden, size ekobiyoloji yaklaşımımızı açıklamaya karar verdik. Cildin biyolojisini ve ekolojisini birleştiren bu eşsiz yaklaşım, 40 yılı aşkın bir süredir uygulanmaktadır! 

Ekobiyoloji aracılığıyla cildi, birbirleriyle ve çevreleriyle sürekli etkileşime giren canlı hücrelerden oluşan bir ekosistem olarak görüyoruz. Ayrıca saf, biyomimetik, gerektiği kadar ve doğal olarak özümsenmiş bileşenleri tercih ediyoruz.

Cildin kendi doğal dengesine uyum sağlamasına ve sağlıklı haline dönmesine yardımcı olmak için cildin doğal mekanizmalarını güçlendirmek istiyoruz. Sebepleri ve etkileri eşit olarak ele almak için cilt fonksiyon bozukluklarının kökenini anlamayı önemsiyoruz. Son olarak, yaşamdan ilham alıyoruz ve kalıcı olumlu eyleme sahip çözümler geliştirmek için doğanın en iyi ne yaptığını gözlemliyoruz.

Bu nedenle Ask.Naos aracılığıyla cilt, cildin mekanizması ve neye ihtiyacı olduğu konusundaki kanaatlerimizi ve bilgilerimizi sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Size en uygun olanı anlama ve seçme yeteneği vermek için bilgimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Özgürce!

Şeffaf olmak uzun süredir önemli bir taahhüdümüz olduğundan, formüllerimiz değiştikçe Ask.NAOS platformu güncellenecek ve zenginleştirilecektir. Ayrıca, NAOS'un faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde bu platform kademeli olarak kullanıma sunulacaktır.